ویزای کار یا ورک پرمیت WorkPermit آفریقای جنوبی

پیشرفت آفریقای جنوبی را میتوان در 4 منطقه اصلی دانست که نیازمند به نیروی کار هستند از جمله شهر دوربان، کیپ تاون و بندر الیزابت و منطقه شهری برتوریا – ژوهانسبورگ. همچنین این کشور دارای معادن ارزشمندی است که به دلیل وجود و رشد انها باعث توجه و حمایت کشورهای دارای قدرت اقتصادی مثل انگلستان و ایالات متحده قرار گرفته است. این معادن که در حوزه های مختلف و مرتبط با صنایع متفاوت است نیاز شدیدی به نیروی کار دارد در نتیجه ویزای کار در آفریقای جنوبی سیاستی است از طرف دولت که بتواند افراد متخصص و مورد نیاز را جذب کند.


Lorem ipsum…

برنامه ای به نام ویزای جستجوی کار مهندسین یا جاب سیکر Job Seeker توسط این کشور معرفی شده که بتواند نیاز خود به نیروی کار را تامین کند. متقاضیان میتوانند با اخذ این ویزا به دنبال کار مناسب برای خود گشته و پس از یافتن کار اقدام به اخذ ویزای کار یا ورک پرمیت WorkPermit نماید.
رشته هایی که برای آنها امکان اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی وجود دارد توسط این دولت و برحسب نیازمندی های شهرها و صنایع مختلف هرساله از طریق لیستی اعلام میشود. رشته هایی مانند مهندسی عمران ، معماری، طراحی شهری ، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر رشته های مدیریتی و فارغ التحصیل تمام رشته های مهندسی و تکنیسین ها در لیست رشته های این ویزا وجود دارد.
اعتبار ویزای جاب سیکر آفریقای جنوبی ۳ ماه است که تا ۶ ماه قابل تمدید است و در صورت پیدا کردن کار ، به ویزای کاری تبدیل می شود .

۱- عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی (داشتن سطح مورد نیاز زبان انگلیسی توصیه می شود)
۲- انجام پروسه در کمتر از ۳ ماه
۳- گرفتن اقامت دائم پس از گذشت ۵ سال
۴- فراهم کردن بیش از ۳۵ هزار فرصت شغلی
۵- گرفتن اقامت برای خانواده متقاضی

۱- مهندس عمران
۲- مهندس سازه
۳- مهندس برق
۴- مهندس الکترونیک
۵- مهندس صنایع
۶- مهندس محیط زیست
۷- مهندس مکانیک
۸- مهندس نرم افزار
۹- تحلیلگر کسب و کار
۱۰- تحلیلگر سیستم
۱۱- مدیر فناوری اطلاعات
۱۲- آنالیزگر مالی
۱۳- مدیریت مالی
۱۴- مدیریت ریسک

۱-پاسپورت
۲-کلیه مدارک تحصیلی در تمامی مقاطع و ریز نمرات آنها / حداقل مدرک کارشناسی
۳-گواهی عدم سوء پیشینه
۴-سوابق و رزومه کاری(حداقل ۵ سال )
۵-صورتحساب بانکی یکماهه

تاریخ انتشار : 22 اسفند 97


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید