5131772 (98+)

تماس براي مشاوره رايگان


با چه مقدار درآمد یک فرد می تواند به راحتی در تورنتو زندگی کند ؟

سایت DailyHive crunched the numbers برای یافتن اینکه یک فرد برای داشتن یک زندگی با شرایط خوب در مرکز شهر تورنتو چقدر باید هزینه کند، بررسی هایی را انجام داده است. شرایط خوب زندگی یعنی داشتن مسکن مناسب ، خوردن غذا در بیرون از منزل ، تفریح ، رفتن به کافی شاپ و عضویت در کلوپ های ورزشی .

محاسبات این سایت با در نظر گرفتن این هزینه ها است زیرا این موارد مترادف با سبک زندگی در تورنتو می باشد.
با توجه به محاسبات این سایت، به منظور زندگی به صورت تنها در شهر تورنتو یک فرد باید حداقل سالانه ۵۰،۰۰۰ دلار حقوق قبل از کسر مالیات دریافت نماید .
البته بیشترین هزینه مربوط به مسکن است. هزینه اجاره یک آپارتمان یکخوابه در شهر تورنتو با هزینه آب و برق و اینترنت مبلغ ۲٫۳۹۴ دلار در هر ماه می باشد .
برای بدست آوردن این عدد ما از اطلاعات ارائه شده در سایت Numbeo.com استفاده کرده ایم که هزینه های زندگی در شهرهای جهان را مقایسه می کند. میانگین اجاره ماهانه برای یک اتاق خواب مبلغ ۲۱۰۰ دلار است که با احتساب هزینه های آب و برق (۱۶۲ دلار) و اینترنت (۷۰ دلار) می باشد.
با توجه به آمار به دست آمده از اجاره ملک در ماه فوریه ۲۰۱۹، تورنتو دارای بالاترین میزان اجاره بها در کاناداست و بعد از آن شهرهای : اتوتیبوک و میسی ساگا در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و به دنبال آن ونکوور است. متاسفانه، اجاره به طور مستمر در حال افزایش است و انتظار می رود در سال جاری میلادی در تورنتو ۱۱ درصد افزایش یابد .
پس از اجاره، بیشترین هزینه ، هزینه خورد و خوراک است .
لیست زیر برخی هزینه های اصلی را به صورت ماهانه نشان میدهد :
اجاره مسکن با آب و برق: ۲،۳۹۴ دلار
هزینه تلفن: ۹۰ دلار
هزینه حمل و نقل: ۱۹۶ دلار
هزینه مواد غذایی / اقلام خانگی: ۲۶۶ دلار
هزینه خورد و خوراک : ۲۷۰ دلار
مهمانی: ۱۲۰ دلار
بهداشت و تناسب اندام: ۸۰ دلار
قهوه: ۴۰ دلار
سایر هزینه ها: ۱۲۵ دلار
محاسبات هزینه های زندگی که DailyHive انجام داده واقع گرایانه هستند، زیرا آنها هزینه را بر اساس شیوه زندگی در مرکز یک شهر پر از وسوسه را در نظر می گیرند !
خبر خوب این است که میانگین درآمد سالانه در تورنتو پس از کسر مالیات ، ۵۶،۰۰۰ دلار است و این بدین معنی است که پرداخت هزینه های زندگی در حدود سالانه ۵۰٫۰۰۰ دلار قابل انجام خواهد بود .

تاریخ انتشار : 03 تیر 98


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید