5131772 (98+)

تماس براي مشاوره رايگان


ویزای استارت آپ کانادا

برنامه استارت آپ یکی از برنامه های کسب اقامت دائم کانادا می باشد .کانادا از طریق این برنامه به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور را داشته و می‌توانند ایجاد شغل نمایند.

اگر یک ایده خوب داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت را راضی به سرمایه گذاری در طرح خود کنید، ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت. دقت کنید که شما مجاز به سرمایه گذاری شخصی نمی باشید مگر اینکه سازمان های معرفی شده از شما بخواهند تا در سرمایه گذاری شراکت کنید.
برنامه ی ویزای استارت-آپ به مهاجران کارآفرین ویزای اقامت دائم می دهد همچنین کارافرینان مهاجر را ترغیب می کند تا شرکت های خود را در کانادا گسترش دهند. متقاضیان موفق میتوانند با سازمان های بخش خصوصی کانادا در زمینه ی راه اندازی و بازگشایی شرکت خود در کانادا، بودجه، راهنمایی و تخصص دریافت نمایند.

در صورت اخذ این ویزا به شما و خانواده وابسته به شما از ابتدا ویزای اقامت دائم کانادا (PR) اعطا می شود و این ویزا مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت در بیزینس مورد نظر پس از ورود به کانادا مانعی در اقامت دائم شما و خانواده شما ایجاد نخواهد شد.

برای اینکه واجد شرایط ویزای استارت آپ باشید علاوه بر اینکه نباید قصد مستقر شدن در کبک را داشته باشید،  باید پنج شرط زیر را با هم داشته باشید.


شرایط اخد این ویزا :


Lorem ipsum…

اثبات کنید که طرح تجاری یا ایده شما توسط یکی از سازمان های معرفی شده حمایت می شود. در این صورت نامه ای مبنی بر پذیرفته شدن طرح تجاری شما از طرف این شرکت ها به شما ارسال خواهد شد

بیزینس شما باید جز بیزینس هایی باشد که دارای پتانسل رشد بالا یا high-growth هستند .

بتوانید حداقل سرمایه مورد نیاز خود را به شیوه زیر تأمین نمایید:
۲۰۰ هزار دلار در صورتی که سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund (گروه های سرمایه گذاری مورد تائید اداره مهاجرت که متقاضی ، اجازه همکاری با آنها در جهت ارائه ایده تجاری خود را دارد ) تامین می شود .
۷۵ هزار دلار در صورتی که سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group (گروه مورد تائیدی هست که به متقاضی اجازه میدهد تا ایده خود را با آن ها در میان گذاشته و اگر مورد قبول آنها بود برای اپلای جهت اخذ اقامت از طریق ویزای استارت آپ اقدام کند) تامین می شود .
اگر در Canadian business incubator program (شرکت های شتابدهنده یا انکوباتور ها مراکز رشد مورد تأیید دولت می باشند که در ازای درصدی از سهام استارتاپ روی آن سرمایه گذاری می کنند تا به رشد برسد ) پذیرفته شوید نیازی به تامین هزینه اولیه نخواهید داشت و باید در برنامه آموزشی آن ها قبول شوید.
لیست شرکت های سرمایه گذاری معتبر در سایت اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است. در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری با ایده شما موافقت کنند یک نامه برای شما و یک نامه برای اداره مهاجرت ارسال میکنند و سپس شما میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت آپ کار خود را آغاز کنید.

مهارت در زبان انگلیسی و یا فرانسوی حداقل در سطح CLB5 در تمامی چهار مهارت زبان که با یکی از آزمون های معتبر زبان اثبات شود .

داشتن سرمایه کافی برای ۶ ماه اول زندگی در کانادا برای تامین هزینه های اولیه خود و خانواده تان. با توجه به اینکه این هزینه ارتباطی با سرمایه گذاری در کشور کانادا ندارد،در این نوع ویزا شما شخصا نیازی به سرمایه گذاری ندارید .

تاریخ انتشار : 23 تیر 98


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید