5131772 (98+)

تماس براي مشاوره رايگان


ویزاهای صادر شده اقامت دائم استرالیا از ابتدای ۲۰۱۸ الی ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹

بر اساس گزارش وزارت مهاجرت استرالیا در برنامه های اقامت دائم در سالهای 2018 و 2019 در مجموع 160،323 ویزا برای متقاضیان صادر شده است. این تعداد کمترین تعداد در ده سال گذشته بوده است.

ارقام منتشرشده توسط وزارت مهاجرت استرالیا نشان می دهد که ۱۰۹،۷۱۳ ویزا در برنامه های نیروی متخصص و ۵۰،۶۱۰ ویزا طی برنامه های خانوادگی اعطا شده است.

با سیاست های مهاجرت محدود به میزان سالانه ۱۶۰،۰۰۰ در سال ، دولت استرالیا انتظار دارد که تعداد مهاجران دائم طی چهار سال آینده حتی کمتر از این میزان نیز بشود. تصمیم به حفظ میزان پذیرش مهاجران تا ۱۶۰،۰۰۰ مورد در سال ، پس از یک دوره بحث و گفتگوی عمومی شدید در مورد جمعیت استرالیا و تأثیرات مهاجران در استرالیا ، اتخاذ شده است.

برنامه های خانوادگی :

بیش از ۷۰٪ استفاده کنندگان از برنامه های خانوادگی از طریق Partner (ازدواج با فرد استرالیایی و یا دارای اقامت دائم استرالیا) اقدام نموده اند .در مجموع ۳۹٫۹۱۸ مجوز اقامت دائم برای Partner صادر شده است.

برنامه های نیروی متخصص :

بخش عمده ای از پذیرش نیروی متخصص در برنامه های مستقل نیروی متخصص و برنامه های نامزدهای استانی بوده که به ترتیب ۳۴،۲۴۷ و ۳۳،۰۲۵ مجوز اقامت دائم صادر شده است.

با توجه به ویزاهای جدید استانی که اخیراً اعلام شده و تصمیم دولت برای  23،۰۰۰ موقعیت جدید برای برنامه نیروی متخصص استانی  ، سیاست وزارت مهاجرت را برای تمرکز بر مهاجرت منطقه ای و استانی نشان می دهد.

: Sources

Minister’s Media release: https://minister.homeaffairs.gov.au/davidcoleman/Pages/migration-program-focusing-regional-australia.aspx

تاریخ انتشار : 23 شهریور 98


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید