نیوزلند

نیوزیلند دورافتاده ترین خشکی جهان ، کشوریست کوهستانی که پوشیده از جنگلها و مراتع سرسبز می باشد. واقع شدن این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام ، آب و هوای معتدل و دلپزیری را برای آن به ارمغان آورده است.

مائوری ها بومیان نیوزیلند می باشند که در سال ۱۸۴۰ طی قراردادی با پادشاهی بریتانیا این کشور را تحت استعمار امپراطوری بریتانیا قراردادند.هم اکنون نیز رئیس حکومت ملکه الیزابت دوم بوده و این کشور تحت حمایت انگلستان می باشد.
جمعیت نیوزیلند حدود ۴٫۵ میلیون نفر بوده که ۳٫۳۰۰ هزار نفر آن را اروپایی تبارها تشکیل می دهند و به همین علت زبان رایج این کشور انگلیسی و زبان دوم آن مائوریست.
مهمترین و مشهورترین شهر نیوزیلند اوکلند بوده که حدود ۳۰ درصد جمعیت نیوزیلند در آن زندگی می کنند میزان مهاجران نیز در این شهر بالا بوده و بیشتر ایرانیان مقیم نیوزیلند در این شهر به سر می برند.پایتخت نیوزیلند شهر ولینگتون بوده و اهمیت ویژه آن به دلیل وجود پارلمان و ادارات مرکزی و وزارتخانه‌های دولتی و به‌طور کلی مرکزیت سیاسی این شهراست که ولینگتون را به عنوان پایتخت کشور نیوزیلند متمرکز کرده‌است. مرکز این شهر به دلیل صحنه‌های هنری و کافی شاپ‌های زیبا و تفریح گاه‌های شبانه معروفیت فراوانی دارد؛ ولینگتون مرکز صنایع مهمی در زلاندنو است و بیشتر فیلم‌سازی و تئاتر و گروه‌های موسیقی و ارکستر و نمایشگاه‌های بین‌المللی و موزه‌های هنری در این شهر قرار دارد.
امنیت در نیوزیلند بسیار بالاست به طوریکه در نظرسنجی های بین المللی نیوزلند بعنوان آرام ترین و کم فسادترین کشور جهان شناخته شده و از نظر بحران های مالی کمتر از بقیه کشور ها تحت تاثیر قرار گرفته است این کشور اقتصاد پیشرفته و پررونقی دارد و در زمره کشورهای توسعه‌یافته و متمول قرار می‌گیرد .


برنامه ها :


اقامت نیوزیلند از طریق برنامه ویزای کار

اقامت نیوزیلند از طریق برنامه ویزای کاری


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید