آلمان

کشور آلمان با جمعیتی حدود ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است. پایتخت آن شهر برلین است. این کشور دارای آب و هوای معتدل چهار فصل، با زمستان‌های نسبتاً سرد است.

آلمان ثروتمندترین کشور اروپا محسوب می‌شود که واحد پول آن یورو است.رشد اقتصادی بالا و نرخ بیکاری کم آلمان را به یکی از بهترین بازارهای کار متخصصین در دنیا بدل نموده است . نظام سیاسی این کشور جمهوری فدرال است. از مهم‌ترین ایالات آلمان که از لحاظ سکونت مهاجران هم به دلیل شرایط شغلی محبوب است، می‌توان به هامبورگ، بادن وورتمبرگ، هسن، بایرن و برلین اشاره کرد.
آلمان با داشتن سیستم آموزشی رایگان و سطح رفاه اجتماعی بالا به عنوان یک محیط بسیار امن و جذاب برای زندگی و کار شناخته می‌شود . آلمان همچنین یکی از کشورهایی است که به دنبال کارگران بسیار ماهر برای کار در موقعیت‌های شغلی با درآمد خوب است و همه جوانان و افراد ماهر که به دنبال کار هستند را تشویق می‌کند تا از آلمان بازدید کنند.
آلمان پانزدهمین کشور مطلوب از نظر مهاجرت است که هر سال افراد زیادی به این کشور مهاجرت می‌کنند. این مساله به دلیل اقتصاد پیشرو، سیستم آموزشی پیشرفته، موقعیت‌های شغلی، حمایت از سرمایه‌گذاران، حمایت از نیروی متخصص و کیفیت زندگی اتقاق می‌افتد.


برنامه ها :


اقامت آلمان

اخذ اقامت آلمان از طریق برنامه کادر درمانی


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید