سوئد

سوئد کشوری زیبا در شمال اروپا و در شبه‌جزیره اسکاندیناویست که با کشور های نروژ ، فنلاند و دانمارک همسایه ‌است. سوئد چهارمین کشور بزرگ اروپا ( حدود یک سوم مساحت ایران ) از لحاظ وسعت می باشد و پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور استکهلم است.

جمعیت سوئد تا نوامبر ۲۰۱۸ حدود ۱۰ میلیون نفر بوده است که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند.
سوئد هشتمین سرانهٔ تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا می‌باشد و جایگاه خوبی در جنبه‌های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.
کیفیت زندگی شهروندان سوئدی بالا و نرخ بیکاری در آن کشور پایین است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری‌ها استوار است.
در گذشته نه چندان دور، تا اواخر قرن هجدهم میلادی، سوئد یکی از فقیرترین کشورهای اروپا بود، اما بعدها دوران رشد اقتصادی سوئد آغاز شد.
بعد جنگ جهانی دوم این رشد اقتصادی شتاب بیشتری به خود گرفت، درآمد خالص ملی کشور بالا رفت و شکوفائی رشد اقتصادی به وجود آمد.
سوئد به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای اروپا در طول تاریخ یکی از مقصدهای اصلی مردم کشورهای دیگر برای مهاجرت بوده‌است و همواره یکی از دلایل رشد جمعیت آن بوده‌است، در سال ۲۰۱۱ حدود ۲۷٪ یا بیش از دو میلیون نفر از جمعیت سوئد به صورت کامل یا جزئی غیر سوئدی بوده‌اند از این تعداد حدود ۷۰ هزار نفر ایرانیان مقیم سوئد می باشند.


برنامه ها :


کادر درمانی سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق برنامه ی کادر درمانی


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید