استرالیا

استرالیا کشوری توسعه یافته با اقتصادی قدرتمند در نمیکره جنوبی است که به دلیل تراکم پایین جمعیتی و فرصتهای شغلی بسیار به یکی از مقاصد محبوب مهاجرتی دنیا بدل شده است .

استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا است که جمعیت آن حدود ۲۵ میلیون نفر می باشد . پایتخت استرالیا شهر کانبرا است. سیدنی و ملبورن نیز دو شهر بزرگ استرالیا هستند.
استرالیا کشوری توسعه یافته با اقتصاد متکی بر بازرگانی و کشاورزی است . در میان قابل زندگی ‌ترین شهرهای جهان در سال ۲۰۰۸ به گزارش اکونومیست ، ملبورن دوم ، پرت چهارم ، آدلاید هفتم و سیدنی نهم بود . محصولات اصلی استرالیا نیشکر، پنبه، غلات و گوشت است. این کشور معادن فراوانی دارد. شرکای بازرگانی استرالیا بیشتر چین، ژاپن و کره جنوبی در آسیا و نیز ایالات متحده آمریکا هستند. بنا بر گزارش بانک جهانی، از نظر تولید ناخالص داخلی یا GDP در رده پانزدهم جهان قرار داشته‌است همچنین استرالیا رتبه‌ی دوم را در شاخص توسعه‌ی انسانی سازمان ملل متحد به خود اختصاص داده است. در شاخص آزادی اقتصادی هم استرالیا رتبه‌ی سوم را گرفته است. زندگی در استرالیا به طور کلی با خود یک سیستم آموزش عالی خوب، تولید ناخالص داخلی بالا، نرخ فقر پایین و امید به زندگی بالا را به همراه دارد.


برنامه ها :


برنامه 189 استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه ۱۸۹

برنامه 489 استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه ۴۸۹

برنامه 190 استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه ۱۹۰


سوالی دارید ؟ کافیست با تلگرام مشاوران در تماس باشید